mobilne kuchnie

Mobilne Kuchnie Events & Rental to jedyne w Polsce mobilne moduły kuchenne spełniające funkcje i standardy gastronomiczne niezbędne do organizacji pokazów kulinarnych, prezentacji, szkoleń, warsztatów lub imprez firmowych.

Projekt mobilnych kuchni to połączenie trzech modułów gastronomicznych gdzie każdy z nich jest elementem wolnostojącym, zaprojektowanym i wykonanym tak aby, ustawić je w dostosowany do potrzeb sposób tworząc dowolny układ.

Film promocyjny

Mobilne kuchnie wyposażone są w urządzenia niezbędne do organizacji warsztatów i pokazów takie jak piekarnik konwekcyjny, grill nadstawny, płyta indukcyjna, kosz, stoły przygotowawcze i drobny sprzęt kuchenny.

W swojej ofercie dysponujemy również zespołem profesjonalnych kucharzy z odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatami gotujących z pasją, smakiem i szeroką gamą popisowych dań. Szef Kuchni wraz ze swoim zespołem kucharzy gotują na żywo, dzięki temu mają Państwo możliwość poznania warsztatu pracy mistrzów.

W ofercie Live Cooking mają Państwo możliwość sprawdzenia swoich sił i wiedzy kulinarnej pod okiem profesjonalistów,a w trakcie pokazów i warsztatów kucharze przekazują widzę o gotowaniu i serwowaniu dań.

Gotowy na gorącą ofertę?

Wynajmij profesjonalny i mobilny sprzęt gastronomiczny do restauracji,
hotelu na event czy imprezę cateringową.

Naszą ofertę i kulinarną podróż kierujemy głównie do osób zajmujących się szkoleniami i integracją w firmach a także przedstawicieli branży gastronomicznej promujących swoją wiedzę podczas pokazów kulinarnych. Nasza pasja jaką jest gotowanie pozwala nam udowodnić, że gotowanie to sztuka a kuchnia to pracownia mistrzów.

„Tylko jedząc doskonałe potrawy,
jesteś w stanie takie przygotować.”

– Jiro Ono, japoński mistrz sushi

    Nasze kuchnie w akcji

    Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć z eventów, na których wykorzystywane były nasze kuchnie. Więcej relacji dostępnych jest na naszym profilu na facebook

    biuro mobilnych kuchni

    biuro@mobilnekuchnie.pl

    Call Now Button